Неділя, 27.09.2020, 04:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Апостолівський районний ліцей-інтернат

Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вік сайту
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Вимоги до змісту науково-дослідницької роботи:
1. Титульний аркуш повинен відображати тему роботи та містити дані про заклад, автора та наукового керівника роботи.
2.3міст – це друга після титульного аркуша сторінка, в ньому подається план науково-дослідницької роботи з назвами розділів, підрозділів та номерів початкових сторінок.
3.Перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів (за необхідністю) – слід друкувати двома колонками за алфавітом, зліва, у першій колонці – скорочення, справа розшифровку.
4. Вступ має обґрунтувати вибір теми, вказати мету роботи і визначити стан дослідженості проблеми в науковій літературі, актуальність, новизну, теоретичну і практичну значимість роботи.
5. Основна частина повинна містити аналіз, оцінку, основні характеристики, тенденції  розвитку розглянутих явищ і бути спрямована на виявлення і вирішення актуальних проблем науки, культури, техніки та ін.
6. Висновки повинні бути про внесок даного дослідження у науку, про тенденції і перспективи розвитку даних наукових досліджень, про досягнення мети роботи.
7. Список використаних джерел розміщується у порядку згадування джерел у тексті за їх наскрізною нумерацією або за абеткою. Подані учасниками конкурсу-захисту наукові роботи розглядаються як авторські і такі, в яких достовірність наведених результатів та можливість опублікування завірені науковими керівниками. Вимоги до оформлення науково-дослідницьких робіт: Робота оформляється за схемою курсової (дипломної) роботи вищих закладів освіти або дисертаційного дослідження – державний стандарт України ДСТУ 3008-95 («Документація Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення», бюлетень ВАК України, Спецвипуск, 2000). Обсяг науково-дослідницької роботи не повинен перевищувати 30 друкованих сторінок. Науково-дослідницька робота має бути виконана і надрукована державною мовою. Робота з іноземної мови виконується на відповідній мові та в перекладі українською мовою. Оригінал друкується на папері формату А-4. Розмірні показники друку: - верхнє поле – не менше 20 мм; - нижнє поле – не менше 20 мм; - праве поле – не менше 10 мм; - ліве поле – не менше 25 мм, - шрифт Times New Roman 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,5; - абзацний відступ – 1,27 мм Учасник конкурсу-захисту зобов’язаний подати тези своєї роботи. Перед тезами зазначається, назва роботи: ініціали та прізвище автора та наукового керівника, клас; населений пункт. Тези і текст роботи подаються у друкованому вигляді і  (обов’язково) на електронних носіях -  диск чи дискета 3.5 дюйма, текст тез –обсягом 1 сторінка формату А-4 набраному в текстовому редакторі Word шрифтом Times New Roman розміром 14 рt з полуторним міжрядковим інтервалом. Всі береги (поля), за винятком нижнього, – 25 мм. Нумерація сторінок, розділів, підрозділів, пунктів, малюнків, таблиць, формул здійснюється арабськими цифрами без знака №. Першою сторінкою наукової роботи є титульний аркуш, який включають до загальної нумерації сторінок, але на ньому номер сторінки не проставляється. На наступних сторінках їх номер проставляють у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці. Зміст, перелік умовних позначень, вступ, висновки, список використаних джерел не нумерують. Список використаних джерел необхідно складати згідно з державним стандартом в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків (якщо авторів більше, ніж 3). 
 Державні стандарти: -   
      монографії та видання декількох авторів
Иванов А.О., Петров Г.Л. Физическая география материков и океанов. – М.: Мысль, 1997. – 468 с.
 -          видання колективу авторів під редакцією керівника авторського колективу
 Клімати світу / За ред. Ніконова П.С. – К.: Наукова думка, 1998. – 342 с. -         
статті з періодичних видань
Соломін В.П. Організація краєзнавчих екскурсій // Географія та основи економіки. – 2001. — № 3. – С. 23-28. -       
  сайти INTERNET перелічуються останніми. Наприклад, 56. http//www.gorod.dp.ua
Додатки. Додатки слід оформляти на наступних після списку літературних джерел сторінках, при цьому кожний додаток необхідно наводити з нової сторінки. Додаток повинен мати заголовок, який друкується угорі з великої літери. 
Додаток повинен мати заголовок, який друкується угорі з великої літери. Нумерація сторінок, розділів, підрозділів, пунктів, малюнків, таблиць, формул здійснюється арабськими цифрами без знака №. Першою сторінкою наукової роботи є титульний аркуш, який включають до загальної нумерації сторінок, але на ньому номер сторінки не проставляється. На наступних сторінках їх номер проставляють у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці. Зміст, перелік умовних позначень, вступ, висновки, список використаних джерел не нумерують. Список використаних джерел необхідно складати згідно з державним стандартом в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків (якщо авторів більше, ніж 3).
Категорія: Мої статті | Додав: jalbert (17.11.2011)
Переглядів: 349 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук по сайту
Друк сторінки
Глобус відвідувань
Корисні сайти

Copyright MyCorp © 2020